KONST / Litografier / Färglitografi 12213176
nr 1221 3176
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Varg. Signerad, numrerad 58/200. Motivet: 36x36 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:03:31
300 kr
450 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr